Dieta Ewy Dąbrowskiej – ogólne zasady

Prawdopodobnie diety kojarzą ci się wyłącznie z odchudzaniem i wydaje ci się, że są one tworzone tylko osób otyłych lub zmagających się z nadwagą. Nie do końca jest to jednak prawda. Oczywiście celem większości diet jest spadek wagi, ale istnieją również takie jadłospisy, które mają za zadanie wesprzeć działanie całego organizmu i je po prostu poprawić. Dieta Dr Dąbrowskiej pomoże ci oczyścić się z toksyn. Jej zasady są bardzo proste, dlatego z łatwością będziesz ich przestrzegać.

Post dr ewy dąbrowskiej – z czym to się je?

W rzeczywistości bowiem na samym początku dieta dr Dąbrowskiej nie jest typową dietą, a bardziej głodówką, podczas której nie dostarczasz do organizmu żadnych kalorii. Dzięki temu przestaje on zużytkowywać energię na trawienie pokarmów. Układ pokarmowy zostaje wyciszony, a to pozwala wykorzystać kalorie do zadbania o pozostałe elementy całego organizmu. Pamiętaj jednak, że jeśli zależy ci na osiągnięciu wyraźnych efektów, bezwzględnie musisz przestrzegać wszystkich zaleceń. Nie wolno ci żadnej z nich zbagatelizować.

Dieta Ewy Dąbrowskiej jest jadłospisem bazującym głównie na owocach, warzywach, roślinach strączkowych i minimalnych ilościach różnych ziaren. To produkty w pełni naturalne. Są one bogactwem drogocennych witamin i substancji mineralnych, dzięki którym odżywiasz swój organizm, a jednocześnie nie zapychasz go tłuszczem czy wysokokalorycznymi węglowodanami. Pozbywasz się nagromadzonych wcześniej złogów, czujesz się lepiej i odzyskujesz utracone siły witalne. Najprawdopodobniej dostrzeżesz też, że post dr Ewy Dąbrowskiej pomaga w gubieniu kilogramów. Dzięki niemu na pewno uda ci się przy okazji schudnąć.

Zanim jednak postanowisz wykorzystasz te wszystkie walory leczniczej diety, postaraj się zwiększyć swoją wiedzę na jej temat. Poczytaj o Dr Ewie Dąbrowskiej. Zakup kilka wydanych przez nią książek lub podręczników opisujących stosowane przez nią metody. Odkryj dokładnie wszystkie zasady tej innowacyjnej diety, by później móc z łatwością ich przestrzegać i osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Więcej informacji o diecie Ewy Dąbrowskiej znajdziesz na: https://proszezdrowie.pl/sklep/post-dr-ewy-dabrowskiej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *